Dzień Praw Dziecka

💙𝟐𝟎 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐨𝐩𝐚𝐝𝐚💙 𝐭𝐨 𝐰𝐲𝐣𝐚̨𝐭𝐤𝐨𝐰𝐲 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧́ – 𝐫𝐨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐜𝐚 𝐮𝐜𝐡𝐰𝐚𝐥𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐊𝐨𝐧𝐰𝐞𝐧𝐜𝐣𝐢 𝐨 𝐏𝐫𝐚𝐰𝐚𝐜𝐡 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐤𝐚. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa💙.

Ta rocznica to okazja, aby z jednej strony w sposób pozytywny i radosny uświadamiać wszystkim, że prawa dziecka są ważne i każde dziecko powinno móc z nich korzystać, z drugiej strony to dzień okazywania solidarności i wsparcia wszystkim tym dzieciom na świecie, których prawa są naruszane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem💙. To 𝐌𝐢𝐞̨𝐝𝐳𝐲𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐧́ 𝐏𝐫𝐚𝐰 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐤𝐚.💙

𝐏𝐫𝐨𝐬𝐢𝐦𝐲 𝐚𝐛𝐲 𝐰 𝐭𝐲𝐦 𝐝𝐧𝐢𝐮 - 𝟐𝟎 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐨𝐩𝐚𝐝𝐚 (𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐞𝐤) 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐲 𝐮𝐛𝐫𝐚𝐧𝐞 𝐧𝐚 𝐧𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞𝐬𝐤𝐨🔵 𝐜𝐳𝐲𝐥𝐢 𝐰 𝐤𝐨𝐥𝐨𝐫𝐳𝐞 𝐰𝐬𝐤𝐚𝐳𝐚𝐧𝐲𝐦 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐔𝐍𝐈𝐂𝐄𝐅 𝐣𝐚𝐤𝐨 𝐤𝐨𝐥𝐨𝐫 💙𝐌𝐢𝐞̨𝐝𝐳𝐲𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐃𝐧𝐢𝐚 𝐏𝐫𝐚𝐰 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐤𝐚.💙 Co roku UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszelkich możliwych działaniach podejmowanych w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane.💙 Dziękujemy!💙Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzień Praw Dziecka